Volná pracovní místa

Hledáme zaměstnance na pozice:
 

PRACOVNÍ TERAPEUT

Požadujeme: vzdělání v sociální oblasti VOŠ, VŠ, příp. akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách a alespoň 1 rok praxe v oboru. Znalost práce na PC, dobrý slovní a písemný projev, praxe v kavárně.

Osobní předpoklady: komunikační dovednosti, schopnost pracovat v teamu, psychická odolnost a zdravotní způsobilost, loajalita a časová flexibilita.

Nabízíme: vstřícné pracovní prostředí, zajímavou práci v atraktivním prostředí kavárny, pravidelnou týmovou supervizi a odborné vzdělávání, poloviční pracovní úvazek. Předpokládaný nástup březen - duben 2016.

Strukturovaný životopis, motivační dopis a případné reference zasílejte na martina@os-naruc.cz
 

POMOCNÝ ČÍŠNÍK, POMOCNÝ KUCHAŘ, POMOCNÍK V KAVÁRNĚ, UKLÍZEČ

na chráněném pracovním místě v kavárně Modrý domeček v Řevnicích (okr. Praha západ).

Preferujeme: zkušenost v potravinářském provozu; vyučení v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou.

Tyto pozice jsou určené pro OZP a OZZ. Zájemcům, kteří spadají do cílové skupiny o.s. Náruč (lidé s duševním onemocněním nebo mentálním postižením) nabízíme službu sociální rehabilitace a práci na poloviční úvazek ve směnném provozu s podporou pracovního terapeuta. Zájemci mohou kontaktovat paní Michaelu Oupickou na tel. 602 603 257 nebo e-mailem: michaela@os-naruc.cz

Dalším zájemcům nabízíme práci na 0,5-1,0 úvazku ve směnném provozu. Pracovní místo není určené pro osoby s těžkou poruchou hybnosti a osoby se smyslovými vadami. 

 

 

Náruč, zapsaný spolek

Tréninková pekárna